Treningi Wakacyjne

Nadeszły już długo wyczekiwane przez naszych zawodników i zawodniczki wakacje. Tym samym przedstawiamy plan dotyczący zajęć treningowych we wspomnianym okresie.

Wzorem lat poprzednich, tak i w tym roku zachęcamy do udziału w treningach wakacyjnych. Według aktualnych ustaleń do 17 lipca odpoczywamy i regenerujemy siły oraz dbamy o nasze boisko które przechodzi właśnie posezonową renowację.

Treningi wakacyjne zaczynamy 18 lipca a kończymy 14 sierpnia. Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach 18:30-20:00 na boisku ARENA WIDOK ul. Zemborzycka 63. Natomiast już 16 sierpnia wracamy do regularnych treningów w swoich grupach.

Przypominamy również, że zgodnie z regulaminem opłat członkowskich punkt 2 Składki członkowskie należy opłacać z góry do 5 dnia każdego miesiąca również w miesiącach wakacyjnych.