Podsumowanie kolejki ligowej z 8-9 września!

Trzy zwycięstwa, dwa remisy oraz pięć porażek odnieśli nasi zawodnicy w ligowych pojedynkach. Wśród zwycięzców najlepiej zaprezentowali się zawodnicy prowadzeni przez trenera Macieja Szyduka, którzy w wyjazdowym meczu bez większych problemów pokonali Huragan Międzyrzec Podlaski 1:4. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Mikołaj Kańczugowski, a po jednym trafieniu dołożyli Wojciech Ryba oraz Jan Wankiewicz.

O jedno trafienie mniej zdobyli podopieczni trenera Michała Czarneckiego w Lidze Lubelskiej Młodzików Młodszych. W meczu przeciwko Stali Poniatowa nasi najmłodsi zawodnicy występujący w rozgrywkach nie mieli litości i pewnie wygrali 3:1. Po jednym trafieniu w tym spotkaniu zanotowali Paskal Walczyński, który już w 2 minucie pokonał bramkarza gości, Błażej Eminowicz oraz Jacek Mazur.

Ostatnim zwycięstwem w miniony weekend mogą pochwalić się zawodnicy rocznika 2007 występujący w Lidze Wojewódzkiej. Pomimo pozytywnego wyniku mecz dla naszego zespołu nie zaczął się zbyt dobrze bo już w 7 minucie spotkania to goście objeli prowadzenie. Szybka jednak odpowiedź ze strony podopiecznych trenera Jacka Skrzyniarza pozwoliła zacząć mecz od nowa. W 9 minucie po indywidualnej akcji Alana Sobeścijańskiego i sprytnym strzale w krótki róg bramkarza był wynik 1:1. Kolejne minuty to dużo walki w środkowej części boiska, z których co jakiś czas stwarzały się okazje podbramkowe. Brak skuteczności z obu stron był jednak domeną pierwszej części meczu. W drugiej odsłonie od samego początku Widok ruszył z atakiem i już w pierwszej minucie zdobyliśmy bramkę dającą prowadzenie. Pięknym strzałem spod lini bocznej popisał się Jakub Hulewski, który zaskoczył tym bramkarza gości. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i nasi piłkarze mogli cieszyć się z pierwszej w tym sezonie wygranej.