Wysoka wygrana Juniorów Młodszych w derbach z Motorem! Wyniki kolejki ligowej z dnia 11-12.05!

Wysoka wygrana Juniorów Młodszych w derbach z Motorem! Wyniki kolejki ligowej z dnia 11-12.05!

Wysokim zwycięstwem naszej ekipy zakończył się derbowy mecz z Motorem Lublin w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych! Choć pierwsze minuty meczu nie zapowiadały pozytywnego rezultatu bo po 10 minutach to goście obieli prowadzenie, a po kolejnych 20 prowadzili już 2:0! Nie podłamało to jednak naszego zespołu, która wykazała się ogromnym charakterem i chęcią zwycięstwa. Kolejne trafienia w meczu były wyłącznie autorstwem podopiecznych trenera Tomasza Prasnala, którzy jeszcze przed przerwa za sprawą Jakuba Persony zdobyli bramkę kontaktową, a po przerwie nie pozostawili złudzeń kto był w tym meczu lepszy na boisku wbijając Motorowi jeszcze pięć bramek! Końcowy wynik to 6:2! Nasi zawodnicy tym samym udanie zrewanżowali się rywalom zza miedzy za porażkę sprzed kilku tygodni. 

Również wysokim zwycięstwem zakończył się pojedynek naszych dziewcząt występujących w Drugiej Lidze Kobiet. Zawodniczki prowadzone przez trenerów Piotra Rodaka i Pawła Porzucka zdeklasowali zespół Łysicy Bodzentyn wygrywając 5:0! Cztery bramki w tym meczu zdobyła niezawodna Weronika Dymowska, a jedno trafienie dołożyła wracająca do Widoku, wychowanka naszego klubu Monika Wasil! 

Cenną wygraną odnieśli również nasi Juniorzy Starsi, którzy w miniony weekend po raz drugi w tej rundzie rywalizowali z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Skromne zwycięstwo 1:0 za sprawą gola strzelonego przez Grzegorza Dąbrowskiego sprawiło, że nasz zespół pozostaje w walce mistrzostwo ligi! 

Poniżej wyniki pozostałych spotkań rozegranych w weekend 11-12.05:

I Liga Kobiet:

Widok - Łysica Bodzentyn - 5:0

Bramki dla Widoku: Weronika Dymowska 4x, Monika Wasil 

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych Gr. Mistrzowska:

Widok - Tomasovia Tomaszów Lubelski - 1:0 

Bramka dla Widoku: Grzegorz Dąbrowski 

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych Gr. Spadkowa:

Widok - Motor Lublin - 6:2

Bramki dla Widoku: Jakub Persona, Feras Morssy x2, Radosław Wącholski, bramka samobójcza, Tomasz Dąbski, 

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych Gr. Spadkowa:

Wisła Puławy - Widok - 5:2 

Bramki dla Widoku: bramka samobójcza, Miłosz Górka

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych Gr. Spadkowa:

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Widok - 0:2

Bramki dla Widoku: Mateusz Gąsior, Mikołaj Jarowicki

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych Gr. Złota:

Widok - Hetman Zamość - 1:3

Bramka dla Widoku: Maciej Adamczuk 

Lubelska Liga Młodzików Starszych Gr. 2:

Widok - pauza w kolejce

Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych Gr. Srebrna:

Widok - Motor Lublin - 0:5

Lubelska Liga Młodzików Młodszych Gr. 1:

Widok - Płomień Trzydnik Duży - 6:0

Bramki dla Widoku: Paskal Walczyński x2, Krystian Goral, Mateusz Świątek, Kacper Boryń, Wojciech Ziemniewski

Lubelska Liga Młodzików Młodszych Gr. 2:

Widok - Sygnał Lublin - 2:1

Bramki dla Widoku: Maciej Ptasiński, Oskar Rapa

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości