Pierwszy mecz Zarząd vs Rodzice za nami!

W piątek 6 stycznia odbył się pierwszy w 15-letniej historii klubu mecz piłki nożnej pomiędzy Zarządem Klubu, a Rodzicami zawodników trenujących w Widoku Lublin. Mecz ze względów atmosferycznych został zorganizowany na hali w Centrum Kultury Fizycznej UMCS. Gwizdek rozpoczynający zmagania wybrzmiał o godzinie 11.00, a sam mecz potrwał 60  minut (2x30). Od początku spotkania inicjatywę przejęła drużyna Rodziców, która już w pierwszej minucie meczu zdobyła historyczną bramkę! Po 15 minutach bardzo zaciętej i wyrównanej gry, na tablicy widniał wynik 4:3 dla Rodziców. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem zespołu Rodziców Widoku 6:5, choć to Zarząd tuż przed przerwą objął inicjatywę i nie wiele brakowało, aby na przerwę schodzili z remisem. Druga odsłona to gra toczona w szybkim tempie, z dużą ilością bramek strzelanych dla obu zespołów na zmianę. Na 15 minut przed końcem spotkania, wynik wynosił 8:8. Nieco później drużyna Zarządu mocniej przycisnęła rywali, efektem czego było dwubramkowe prowadzenie - 11:9. W końcówce rywalizacji grający bez zmian Zarząd opadł z sił, co bardzo skutecznie wykorzystali Rodzice zdobywając 6 bramek pod rząd, nie tracąc przy tym ani jednej. Pomimo wielu prób i okazji na zmniejszenie rozmiarów porażki, zespołowi Zarządu Klubu nie udało się już zdobyć w tym meczu ani jednego gola. Wynik meczu Zarząd vs Rodzice - 11:15. Drużynie Rodziców serdecznie gratulujemy zwycięstwa i z niecierpliwością czekamy na rewanż! Poniżej przedstawiamy strzelców bramek oraz składy w jakich wystąpiły oba zespoły: